1. leht 1-st

Time to service

Postitatud: E Veebr 01, 2010 8:23
Postitas Carruks
Tere!
Tuli ette selline kiri nagu "Time to service" - ilmus see kiri ette täpselt siis kui läbi sõidetud 159 000 km. Kas on ette nähtud nt. 160 000 km pealt mingisugune hooldus??

Time to service

Postitatud: E Veebr 01, 2010 8:32
Postitas Trionic
150 ja 180 on manuaali järgi.

Time to service

Postitatud: E Veebr 01, 2010 8:34
Postitas Carruks
ja mida see sisaldab?

Time to service

Postitatud: E Veebr 01, 2010 8:54
Postitas Trionic
Ei viitsi A4 lehetäit juttu siia kribada:freak: .

Time to service

Postitatud: T Veebr 02, 2010 20:45
Postitas originaal
Endal ka sama kiri hetkel ees ja küsimus kes Tallinnas seda nullida saaks. Kilometraaz 135000 ja õli ja filtri vahetused tegelt Pärnus salongis tehtud aga nad unustasid nullida. Ja hetkel ei ole plaanis ka selle autoga Pärnusse sõita. Seega kes keegi suudab seda ka Tallinnas teha peale esinduse??

Time to service

Postitatud: T Veebr 02, 2010 21:06
Postitas teager
Algselt postitas: originaal
Seega kes keegi suudab seda ka Tallinnas teha peale esinduse??

Huvitav, mis allergia enamusel on esinduse vastu? Kas tõesti arvatakse, et sellise väikse liigutuse eest lüüakse kohe kirvega selga :freak: Esindused on sõbralikumad asutused, kui arvata võite.

Saabi hooldused on kirjas olnud nii foorumis kui klubilehel. Usun, et enamus neist on võimelised seda pisikest operatsiooni tegema.

terv, teager

Time to service

Postitatud: K Veebr 03, 2010 8:48
Postitas Carruks
Seda saad ju ise kah kompuutrist nullida.

Time to service

Postitatud: K Mär 17, 2010 22:09
Postitas originaal
Tänan vastamast. Leidsin jah võimaluse kust seda ise saab nullida. Ja to Teager, et ei karda üldse esindusi. Eelnevalt omanud suuremas osas audisid ja 95 % käisin ainult revalis nendega. Lihtsalt käinud Tallinna vikingis korra soovimas saabile telefoni süsteemi ja infot selle kohta ning ei jäänud just mitte kõige positiivsem mulje kohast ;-)