Saab õnnetuses

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Vasta
eeroz
Postitusi: 265
Liitunud: N Juun 14, 2007 23:09
Asukoht:
Auto:

#201

Algselt postitas: suur
äna kell 12.06 sai politsei teate, et Paldiski maanteel sattusid liiklusõnnetusse veoauto Scania ning sõiduautod Mazda ja Saab.

http://www.postimees.ee/151007/esileht/ ... 289456.php
Keegi meist?

Sõitsin sündmuskohast mööda, rohelise sedaan 9-5-ga oli tegu. Tiib oli pisut mõlkis, rohkem kahjustusi ei märganud. Peategelasteks olid rekka ja Mazda, viimane oli külili kraavis ja päris kortsus. Saab vist oli lihtsalt valel ajal vales kohas ja sai kergelt kannatada.
Eleri
Postitusi: 1106
Liitunud: R Sept 29, 2006 10:02
Asukoht:
Auto:

#202

heledam roheline tonnine Viimsi marketi ringil klaarib politseiga hetkel asju. Nina oli veidi viga saand, a kuidas oli arusaamatu.
Ma pole dollar, et kõigile meeldida.
pistyk
Postitusi: 431
Liitunud: E Okt 09, 2006 20:18
Asukoht: Haapsalu
Auto: Honda Civic 2.2ctdi 103kw 2009.a.

#203

Nägin ka seda.aga teeääres oli veel üks punane opel calibra,ei saandki aru,kas see oli üks ònnetuse osapool
Parem varblane katusel,kui nuga neerus
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#206

Põlvamaal põrkasid kokku haagisega sõiduauto Renault ja sõiduauto Saab 900.

Reedel kella 14.55 paiku juhtus liiklusõnnetus Põlva vallas Himmaste külas Taevaskoja-Himmaste tee ja Himmaste-Eoste tee ristimikul, teatas Põlva prefektuuri pressiesindaja.

Kokku põrkasid 1956. aastal sündinud Madise juhitud haagisega sõiduauto Renault ja sõiduauto Saab 900, mida juhtis 1989. aastal sündinud Karlis.

Õnnetuses said kergelt vigastada Saabi juht ja sõidukis Renault viibinud kaasreisija, 51-aastane mees.

Pärast esmaabi osutamist lubati mõlemad kodusele ravile.

http://www.postimees.ee/070108/esileht/ ... 304812.php
kasparius
Overboost addict
Postitusi: 1786
Liitunud: K Sept 06, 2006 12:59
Asukoht:
Auto: 9-3 Monte B236R stage ?

#207

Noorele juhile kõva shokk kujutan ette.
Sent from my Monte Carlo using B236
laugats
Postitusi: 47
Liitunud: T Juul 24, 2007 21:14
Asukoht:
Auto:

#208

kui vaadata qdwini õnnetusest pilte sis mul täitsa hea meel et ma enda tonnist 5-se bemmi vastu ei vahetand... aga enda saabile tuli mõlk siiski väga kerge kõksu peale....
MadMan
Postitusi: 1048
Liitunud: R Okt 01, 2004 9:10
Asukoht:
Auto:

#209

Täna 22.01.08 kella 17.00 paiku oli Tartus Võidu sillal üks valge Saab 90 ja selle taga mingi kortsus ninaga masin. Teab ehk keegi lähemalt?
snowguy
Postitusi: 409
Liitunud: N Jaan 04, 2007 12:43
Asukoht:
Auto:

#210

hiljuti oli veel tartus veeriku selveri juures mingi situatsioon kus og9-3 posti oli sõitnud...ei tea kas kasutaja kjah?

täpset aega ja kuupäeva ei jõudnud fikseerida....
que
Postitusi: 1409
Liitunud: R Nov 05, 2004 18:40
Asukoht:
Auto: 2x 9-5, 1x9-3

#211

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/1 ... d=18166396

foorumlastest keegi? Õnneks saadi pätt kätte :fight:
Everyday Regular SAAB guy!
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14313
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#212

Lugesin artikli ka läbi ..:) Sellele pätile võiks and aasta idioodi tiitli ka lisaks..:) Kätte oleks ta niiehknii saadud, aga ulatada avariis osalenud auto dokud ise ... noh.. säästis politseile natuke vaeva... See situatsioon on lihtsalt koomiline.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Rästas
Postitusi: 955
Liitunud: K Apr 18, 2007 20:12
Asukoht:
Auto:

#213

Ma ei sattunud küll õnnetusse, kuid asi kvalifitseerus liiklusõnnetuse alla.
Eile parkisin Saabi Kristiine keskuse parklasse. Istusin alles sees, kui tundsin müksu. Kohe käis peas mõte, et keegi sõitis mu Saabile pihta. Vaatasin üle õla ja näen, et sinine auto liigubki tagant minema, roolis naisterahvas...
Kähku autost välja tagastanget vaatama. Oligi korralikult kraabitud. Viipasin lahkuvale autole järele, aga juht ilmselt ei märganud. Mina jõudsin märgata lahkuva auto numbrit. Helistasin 110.
Hing alles täis eelmisest sündmusest, kus keegi mu saabi tiiva ära mõlkis ja sündmuskohalt minema sõitis.
Politsei saatis kohale avariigrupi ja lahkunud juht saadi ka kätte ning paluti parklasse tagasi sõita. Juhiks oli noor venelanna.
Autod vaadati üle: Minu auto kraabitud stange kohta kehitas ta õlgu ja ütles, et pole võimalik, tema seda ei teinud. Väitis, et ei ole kusagile pihta sõitnud ja minu jutt kõksust, mida ma autos istudes tundsin, on "võdumka" (väljamõeldis).

Minu auto kraabitud stange küljes oli sinise auto värv. Sinise auto stangel samuti kraapimisjäljed peal, mis sobivad kõrguse ja asukohaga. Pildistati. Sinise auto juht oli minu peale kuri, et niiiiiii väikese asja pärast politseisse helistama, ainult värvikahjustus ju. Ei mingit vabandamist. Helistas korduvalt kellelegi ja nõudis, et ta tuleks ka Kristiine parklasse. Kui politsei küsis temalt, et mis te arvate: kes on süüdi? Siis hakkas nutma... temaga kaasas olev naine ütles vene keeles: ta on rase, nüüd selline hingeline trauma.

Ebameeldiv juhtum ja tegelikult oli inimesest kahju.

Juhile sündmuskohalt lahkumise eest protokolli ei tehtud (ei olnud pahatahtlik).
Vormistasime avariiakti kindlustuse tarvis.

Kui juhtub, et kellegi auto saab mõlgitud või kraabitud - alati tasub vabandada, rääkida, pakkuda kokkulepet, mitte minema tõmmata.

EDIT 29.02.08:
Salva kindlustuse kaudu korda tehtud - läigib jälle nagu prillikivi :)
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#214

Ei noh. Sellise suhtumisega peale lennata, et võdumka jne. Tehtud vigu kategooriliselt eitada. Rasedus seda välja ei vabanda. Mul ebaviisakatest küll oluliselt kahju pole. Paar aastat tagasi oli endal kodus üks rase - kogemus ütleb, et teda küll rasedus ebaviisakaks ei teinud (ega ka vastupidi).
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#215

http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?t=53894
Äkki oleksid nii kena ja võtaks enne ühendust kui sind leitakse?
Suht argpükslik käitumine minu meelest:bs:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
Rästas
Postitusi: 955
Liitunud: K Apr 18, 2007 20:12
Asukoht:
Auto:

#216

Algselt postitas: iisak
http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?t=53894
Äkki oleksid nii kena ja võtaks enne ühendust kui sind leitakse?
Suht argpükslik käitumine minu meelest:bs:
Tsiteerin lingisolevat:
/.../vastutulev Saab ei kavatsenud tee äärde tõmmata ja sõitis minu autol peegli küljest.(ise põgenes sündmuskohalt)/.../

Mis jutt see selline on?
Ei kavatsenud tee äärde tõmmata...?
Kus ja miks pidanuks keegi tee äärde tõmbama? Mis tee see selline on, kuhu ära ei mahutud? Miks selline olukord tekkis? jne...
Ei ühtegi sõna asjaoludest.
Aeronautik
Postitusi: 170
Liitunud: L Nov 24, 2007 16:28
Asukoht:
Auto:

#217

Siit selgub jah selline tõsiasi, et kui on Bmw siis peavad kõik teeäärde tõmbama.:gun:
Ma ajan ehk jama aga krt teeb ikka hinge täis vahel küll, kui laiatakse teepeal.
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#218

Ei oma antud looga mingit seost, aga kas te antud teema ikka lõpuni läbi lugesite???
ment mõõtis tee laiuseks 3,8m.

Saab 9-3 SS laius koos peeglitega on 2,038 m, seega pidid mõlemad autod tee äärde ennast tõmbama, et teineteisest ohutult mööduda.

terv, teager (tüdinud sellest, et igat baierlast rullnokaks peetakse)
Rästas
Postitusi: 955
Liitunud: K Apr 18, 2007 20:12
Asukoht:
Auto:

#219

Ma ei viinud viimast postitust (ment mõõtis tee laiuseks 3,8m) teemaga kokku, kuna see oli lisatud tsitaadile, kus keegi jälitas joogist papit.
Mina ei "rulli" kedagi. Ma näen, et asjaoludest ei kirjutata, kuigi korrektne oleks.

Põgenemine on IGAL JUHUL sigadus.
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#220

Algselt postitas: Rästas
Ma ei viinud viimast postitust (ment mõõtis tee laiuseks 3,8m) teemaga kokku, kuna see oli lisatud tsitaadile, kus keegi jälitas joogist papit.
Mina ei "rulli" kedagi. Ma näen, et asjaoludest ei kirjutata, kuigi korrektne oleks.

Põgenemine on IGAL JUHUL sigadus.
Ei lugenud lõpuni aga igaks juhuks lajatame ikkagi ära,eks:bs:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
Rästas
Postitusi: 955
Liitunud: K Apr 18, 2007 20:12
Asukoht:
Auto:

#221

Algselt postitas: iisak
Algselt postitas: Rästas
Ma ei viinud viimast postitust (ment mõõtis tee laiuseks 3,8m) teemaga kokku, kuna see oli lisatud tsitaadile, kus keegi jälitas joogist papit.
Mina ei "rulli" kedagi. Ma näen, et asjaoludest ei kirjutata, kuigi korrektne oleks.

Põgenemine on IGAL JUHUL sigadus.
Ei lugenud lõpuni aga igaks juhuks lajatame ikkagi ära,eks:bs:
Iisak, mida sa räägid?
Kui ma ütlen, et oleks võinud juhtunut selgemini kirjeldada, siis pole see lajatamine.
P.S. ma lugesin lõpuni, ehk loed selle mu eelmisest postitusest siiski välja.
kjah
Postitusi: 261
Liitunud: N Veebr 22, 2007 21:06
Asukoht:
Auto:

#222

[IMG]http://img98.imageshack.us/img98/8545/atgaaabyxxsk5qvdg5mz4m8ae4.th.jpg[/IMG]

Minu saab siis. juhtus möödasõidul, kui teine autojuht keeras ette ja ma õnnetust püüdsin ära hoida.
Teine autojuht oli õnneks aus ja kohapealt minema ei sõitnud, kuigi tal midagi ei juhtunud ja tunnistas oma süüd.
foxer
Postitusi: 442
Liitunud: N Sept 07, 2006 13:54
Asukoht:
Auto:

#223

Rumal küsimus: kas antud autol turvapadjad puuduvad või ei läinud nad õnnetusel lahtigi?
kjah
Postitusi: 261
Liitunud: N Veebr 22, 2007 21:06
Asukoht:
Auto:

#224

olemas aga lahti ei läinud ma ise kah imestasin samas kiirus oli väike 30-35
sigaelmar
Postitusi: 1028
Liitunud: P Okt 31, 2004 23:42
Asukoht:
Auto:

#225

Ju siis need kohad kus lõõgiandurid asetsevad, ei saanud põrutada.
Vasta