Saab 9-5 3.0 probleem

Vasta
karljuuh
Postitusi: 1
Liitunud: N Nov 21, 2013 14:01
Asukoht:
Auto:

#1

Tere, olen siin foorumis uus ja olen ka alles esimest korda elus saabi omanik ja seda ka alles 2 nädalat, mootoriks siis 3 liitrine v6 147kw, ja aasta 99. Jätsin auto poe ette seisma, sai siis parktuledesse ledid paigaldatud, ja vaatan, et auto käima enam lihtsalt ei lähe, ei luba ka mitte. Vaatasin kaitsmeid ja kaableid mootori juurest, kõik tundus korras olevat. 10 minutit hiljem läks järsku käima ja sain koju sõita, mootori tuli põleb (check engine) kodus suretasin välja, et äkki kustub tuli müüd ära, aga käivitades póleb ikkka tuli edasi aga mootor tööötab ilma anomaaliateta. Aitäh!
Ets
Postitusi: 390
Liitunud: K Veebr 06, 2008 16:13
Asukoht:
Auto:

#2

minul oli aastaid tagasi sama mootoriga sarnaste tunnustega viga. Süüdlaseks osutus vändaandur, mis hakkas töölepingut lõpetama.
yllar
Postitusi: 583
Liitunud: L Juun 17, 2006 17:29
Asukoht: Pärnu
Auto: Saab 9-3 SC Aero
Kontakt:

#3

Lisaks on soovitav kindlasti igaks juhuks vahetada termostaat.
tõh
Postitusi: 767
Liitunud: E Mär 26, 2007 0:02
Asukoht:
Auto: 9-3OG

#4

Lisaks on soovitav kindlasti igaks juhuks vahetada termostaat.
Jutt bensukast.

(mitte et bensukal poleks sellist asja nagu termostaat, aga tundub, et vihjad siinkohal 3.0TID probleemidele)
yllar
Postitusi: 583
Liitunud: L Juun 17, 2006 17:29
Asukoht: Pärnu
Auto: Saab 9-3 SC Aero
Kontakt:

#5

Lisaks on soovitav kindlasti igaks juhuks vahetada termostaat.
Jutt bensukast.

(mitte et bensukal poleks sellist asja nagu termostaat, aga tundub, et vihjad siinkohal 3.0TID probleemidele)

Minu viga- ei vaadanud kW.
amazon
Postitusi: 93
Liitunud: E Apr 13, 2009 14:01
Asukoht:
Auto:

#6

Ühesõnaga kui check engine põleb, siis võiks igaks juhuks termostaadi ära vahetada?
Karmo
Postitusi: 29
Liitunud: E Juun 27, 2011 19:14
Asukoht:
Auto:

#7

Ühesõnaga kui check engine põleb, siis võiks igaks juhuks termostaadi ära vahetada?

Ühesõnaga soovitaks diagnostikas käia, vea põhjus järgi uurida ja siis remontida, mitte ehku peale midagi vahetama hakata ;)
Vasta