Kus Tallinas autot tasuks värvida?

Kõik mis on seotud SAAB' i hooldusega - alates remondikohast lõpetades autopesuga
Vasta
Beserker
Postitusi: 13
Liitunud: T Aug 18, 2009 19:49
Asukoht:
Auto:

#1

Mõte tuli selline,et tahaks lasta värvida oma 9-5 mustaks matiks.
Kas keegi teab millises firmas on normaalne kvaliteedi ja hinna suhe.
Võibolla keegi on käinud kuskil heas kohas värvimas... mis ültse umbes maksta võiks selline lõbu?:conf:
farmacoma
Postitusi: 710
Liitunud: T Juul 13, 2004 22:53
Asukoht: Tallinn
Auto: 900 x2; 9000; 9-5

#2

Maksab kuskil 50k alates.
AntonG
Postitusi: 446
Liitunud: P Veebr 04, 2007 22:54
Asukoht:
Auto:

#3

Pakkun välja et see on pigem must matt kile, mitte must matt värv.
Tean et Venemaal maksab värviline matt kile ca 80 000 rublat/ e- klassi auto, mis on jägatud kolmega , tuleb umbes 30 000 EEK . Tallinnas olen näinud ühe must matt kuuenda BMW .

Lingist saab leida palju tehtud tööd. Nii matt kui ka läikiv kile. Ja veel 3d karboon.

http://www.re-styling.ru/
egoist
Postitusi: 63
Liitunud: E Mai 21, 2007 20:44
Asukoht:
Auto:

#4

S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#5

Matt must keeruline, kui purud sisse tulevad ei saa välja neid enam kuidagi. Peab esimese korraga kohe perfektne tulema. Suure huviga ootan tulemust. Väga huvitab see toon 9-5 peal :thumb:
Artsu
Postitusi: 203
Liitunud: L Okt 27, 2007 22:53
Asukoht:
Auto:

#6

Artauto keretööd Kadaka teel
Jevgeni
Postitusi: 1
Liitunud: L Veebr 06, 2010 11:01
Asukoht:
Auto:

#7

Kuulsin, et http://www.autorestyling.eu sellega tegeleb
ssilverr
Postitusi: 131
Liitunud: K Juun 27, 2007 22:35
Asukoht:
Auto:

#8

soodsam tuleb jah, kui lasta musta mati kilega auto üle teipida, eks see hind sõltub veitsa auto keerukusest aga sinna 30-40 k juurde peaks terve auto üle teipimine jääma.
AntonG
Postitusi: 446
Liitunud: P Veebr 04, 2007 22:54
Asukoht:
Auto:

#9

autoresylingu lehekülje järgi , terve auto üle teipimine on :
Täielik ülekleepimine must matt kilega, 3D carbon katusel, tagaluugil ja eksterjööri elementidel, vinüülograafia kapoti peal.
Projekti maksumus: 13 800 krooni.

Täielik ülekleepimine valge matt kilega, must matt katusel.
Projekti maksumus: 9 700 krooni.

Täielik ülekleepimine kameeleon matt kilega, must matt katusel, esi- ja tagatulede toonimine.
Projekti maksumus: 14 850 krooni

ehk ei ole 30 , või ma saan midagi valesti aru ?
ssilverr
Postitusi: 131
Liitunud: K Juun 27, 2007 22:35
Asukoht:
Auto:

#10

Head hinnad tõesti, ainult ei hakanud silma, et mis tootja kilet kasutavad ja kui pika garantii tööle annavad.
see eelneb number mis mina pakkusin on orienteeruv koos trükiga, kindlasti ühte värvi lihtsalt kleepimine on soodsam.
Homersimpson
Saabiklubi liige
Postitusi: 1036
Liitunud: P Juul 01, 2007 10:41
Asukoht:
Auto:

#11

Päris popp värk paistab seal .... peaks äkki külastama seda autorestylingu pesa
RStorm
Postitusi: 414
Liitunud: K Sept 03, 2008 22:17
Asukoht:
Auto:

#12

Piltide järgi tundub, et töö kvaliteet on ka 5 pluss. Ei ütleks kuidagi, et see mingi kleebis oleks. Mul hakkas juba mõte tööle mida kõike annaks teha:evil:
miilits
Postitusi: 8
Liitunud: N Sept 04, 2008 13:24
Asukoht:
Auto:

#13

huvitav et mina ei leia yldse sellist lehte millest siin juttu:autostyling.eu
rantto
Saabiklubi liige
Postitusi: 3183
Liitunud: K Aug 09, 2006 7:23
Asukoht: Tartu
Auto: Mälestused

#14

http://www.autorestyling.eu/

Antud pilt pole küll otseselt samalt lehelt kuid tehnika on sama. Katusel carbon muidu must matt kui õieti mäletan.

Lisatud failid
Beserker
Postitusi: 13
Liitunud: T Aug 18, 2009 19:49
Asukoht:
Auto:

#15

Väga kõva koht on!
Täielik ülekleepimine musta matt kilega 13 800 EEK-i
Kaotada pole midagi kui Kilede tööiga on kuni 8 aastat.
summa pole väga tappev ka (Y)
Mõteid tekib palju kohe:evil:
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#16

Nonii, vaatan, et härradel hakkab ka väikest viisi selline mõtteviis tekkima nagu mul (muidugi vähesemal määral). Tehke julgemalt midagi, muud moodi siin eestis mõtteviisi ei muuda. Peab olema inimesi kes julgevad teha esimesi samme. Mina aga ootan esmaspäeva mil saan proovida alla veidi laiemat randiga velge. Taha 18x10 ja ette 18x8. Kerge photoshop ka hiljem, sest veljed on värvimata hetkel ja autot tuleks ka madaldada veidi:evil:
yllar
Postitusi: 583
Liitunud: L Juun 17, 2006 17:29
Asukoht: Pärnu
Auto: Saab 9-3 SC Aero
Kontakt:

#17

huvitav kas enne kleepimist peaks auto värv olema veatu?( kivitäkked,kriimud,mikromõlgid)
timutit
Postitusi: 607
Liitunud: R Sept 03, 2004 23:17
Asukoht:
Auto:

#18

Kõik mõlgid jäävad ka teibiga näha.Teibi paksus on ju mitte rohkem, kui millimeeter, seega peab aluspind korras olema.Väiksed kriimub peidab vast siiski ära.
Värvituna on tulemus kindlasti perfektsem, kuna teip ei ole nii ilus, kui värv.Samas on teipi võimalik väikeste kuludega eemaldada, kui matt auto enam ei meeldi, või tahaks hiljem õige värviga müüa.Ja tundub, et teipimine on odavam, kui värvimine.

Ma olen värvinud nii täismatti, kui ka poolmatti ja läikivat ja mitte mingit vahet ei ole sellel, et eeltöö peab kvaliteetsem ühel või teisel olema.Kui kasutada mitte lakialust värvi ja värvida akrüüliga, siis võib värvialuse pinna lihv mitte nii peen olla, kui lakialusega tehes.Ja musta auto puhul saab ka akrüüliga värvida.Ka värv on odavam.

S9K jutu jätkuks peab ütlema, et pidevalt kipub nii olema, et üks arvab ,et on ilus ja siis varsti on mitusada samasugust sabas.Neid musti katuseid on juba väga palju liikumas näha.Mida ma tahtsin sellega öelda, et mõnel autol on see kombinatsioon tõesti VÄGA ilus, aga mõnele ta üldse ei sobi.Ja reeglina ei saa need auto-omanikud sellest hästi aru, vaid on lihtsalt trendi järginud.Näide on kohe võtta.Paljudele neljaustelistele autodele hakati tagumiste uste alla servadesse firmamärkide klepsusid panema.Üks või kaks arvasid, et on ilus ja sama hakkasid arvama 1000 ja siis on see juba trendi järgimine.Ehk siis lörtsiti see asi ära.Nagu on sama nende viimaste summuti püttidega.Reaalsuses ei anna ainult viimase püti vahetus mitte ühtegi hobujõudu, aga rahvas jooksis nende järgi tormi, kuna psühhoos töötab.

Ma tahtsin enda valge auto katuse ka matiks mustaks värvida, aga nüüd juba kahtlen just selle sama psühhoosi pärast.Mul on muidugi selleks värvimiseks reaalne põhjus.Mul kukkusid telliskivide tükid katusele ja katus on nii-kui-nii vaja remontida,pahteldada,värvida ja musta-valge kombinatsioon on tihti ilus.
mina
Postitusi: 234
Liitunud: N Juul 16, 2009 23:09
Asukoht:
Auto:

#19

arvan,et teibi paksus jääb sinna max 0,2 mm
AntonG
Postitusi: 446
Liitunud: P Veebr 04, 2007 22:54
Asukoht:
Auto:

#20

Valge auto + must katus on eriti lahe kombinatsioon, kui katus on tegelikult must panoraamklaas. Arvan et see trend on pärit just sealt. Aga nagu sa oled õieti maininud et kui autole sobib selline kombinatsioon siis miks mitte :) Jäga pilte kui saab valmis.
timutit
Postitusi: 607
Liitunud: R Sept 03, 2004 23:17
Asukoht:
Auto:

#21

Algselt postitas: AntonG
Valge auto + must katus on eriti lahe kombinatsioon, kui katus on tegelikult must panoraamklaas. Arvan et see trend on pärit just sealt. Aga nagu sa oled õieti maininud et kui autole sobib selline kombinatsioon siis miks mitte :) Jäga pilte kui saab valmis.
Tegu pole Saabiga, mida ma plaanisin nii teha, vaid on universaal kerega Passat.Mul on ka tonnine sedaan, aga sellele vist ei sobi selline kombinatsioon.
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#22

Algselt postitas: timutit
Algselt postitas: AntonG
Valge auto + must katus on eriti lahe kombinatsioon, kui katus on tegelikult must panoraamklaas. Arvan et see trend on pärit just sealt. Aga nagu sa oled õieti maininud et kui autole sobib selline kombinatsioon siis miks mitte :) Jäga pilte kui saab valmis.
Tegu pole Saabiga, mida ma plaanisin nii teha, vaid on universaal kerega Passat.Mul on ka tonnine sedaan, aga sellele vist ei sobi selline kombinatsioon.

Aga tume auto ning valge katus? Just ilmus Saabsunited lehele järgmine combo:

Pilt

terv, teager
ivark
Postitusi: 777
Liitunud: N Juul 02, 2009 12:31
Asukoht:
Auto:

#23

Siin on hea teemaarendus, kus ei tasuks ilmselt oma autot värvida lasta, läbi käis ka Värvaltransi seltskond:
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.ph ... 961&page=7

Ühest ma ei saa aru, miks inimesed arvet ei võta ja siis kurdavad, et paberit ei antud. Tuleb eos kokkuleppida, et soovid arvega, nt. Ammecos küsisin spetsiaalselt hinda arvega tehes.
Vasta