9000 originaalstereo Security Code

Suhtleme (heli + pilt) + auto teemadel...
Vasta
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#1

Lasin enda 9000'l originaalmaki lukku akuklemmi mahavõtmisega. :wall: Auto aastast 96. Kas keegi selle lahti ka võtab? Viking Motors? Troostauto? SaabiAnti?
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#2

Sellele riistale kahjuks tech-2 sisse ei saa,seega lase Vikingus vin-i,või maki
seerianumbri järgi tehasest päring teha,või kasuta mõne koodimurdja abi.
Priit
Postitusi: 38
Liitunud: R Dets 31, 2004 10:57
Asukoht:
Auto:

#3

Ja uuri veel kaasatulnud pabereid, mul tuli masin tühja akuga lisaks panin kohe uue ning olin sama küsimuse ees. Sirvisin veel enne Vikingusse minekut oma papreid ja leidus üks 5-kohaline number suvalises kohas service hefti kaane siseküljel...proovisin seda ja sobis.
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7623
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#4

hea number!
proovi ka viking lottot sellega!:drink:
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
sigaelmar
Postitusi: 1028
Liitunud: P Okt 31, 2004 23:42
Asukoht:
Auto:

#5

Ja mõne leitud pangakaardi PINni proovi sellega :beer::drink:
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#6

Neljakohaline kood on. Esimese vale katse peale lasi asja täiesti lukku. Uut koodi enam sisestada (loe proovida) ei saa.
Käisin Viikingite juures. Teisipäevaks saab koodi teada. Teenuse hind 100.-
Cornholio
Postitusi: 64
Liitunud: R Apr 16, 2004 8:56
Asukoht:
Auto:

#7

Algselt postitas: suur
Esimese vale katse peale lasi asja täiesti lukku. Uut koodi enam sisestada (loe proovida) ei saa.

Parandage mind kui eksin, aga minu arust oli nii, et kui 3 sekki BAND nuppu all hoida, siis lasi uuesti proovida.
Viki
SaabiJumal
Postitusi: 492
Liitunud: R Sept 17, 2004 17:00
Asukoht: Tallinn
Auto: Saab 92 1954, Saab 9-5 2005, Transit

#8

BAND aitab siis kui vale kood kuni 2 korda valesti sisestatud. kui rohkem, siis tuleb raadiot vähemalt 1 tund IN hoida. pärast seda laseb uuele katsele( ehk ilmub uuesti ette kiri CODE IN)
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#9

ahsoo. See küll väärt info. Mõtlesin et ei lasegi uuesti proovida. Võibolla saan maki omal jõul enne teisipäeva lahti.

EDIT: Saabi manuaalis pole sekjuuriti koodi sisestamise nippidest sõnagi
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2286
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#10

ja uuri oma pabereid veel, sest ühele vennale, kellel oli vw, läks makk samamoodi lukku ja siis lugesin ma talle saksakeelsest õpetusest ette, et asi tehakse tasuta teeninduses ära. läks siis see vennike teenindusse ja taheti ka kohe raha, too näitas aga service raamatut, ja...tehti tasuta!
Loe oma raamatuid veelkord tähelepanelikult, kui sa ise koodi maha ei saa.
Kuigi jah, see 100 nüüd ka ära ei tapa:freak:
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#11

Raamat saksa keeles ja sellest ei leidnud küll sõnakestki sekjuuriti koodi kohta. Ise saksa keelt ei jaga kah. Aga viikingist helistati, et kood olemas. Käin õhtul läbi.
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#12

Sain koodi. Makk selle koodiga ei avane. Makk võeti isegi pesast välja ja vaadati et maki seerianr. on õige. On õrn lootus et rootsi onud tegid näpuka ja saatsid vale koodi.
Kolme korra valesti sisestamisega makk tunniks lukku ei lähe. Band nuppu all hoides laseb piiramatult sisestada. Kas võib nii olla, et see lihtsalt "salaja" lukus - et sisesta mida tahad, tunni aja jooksul ei avane ka õige koodiga?
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#13

Algselt postitas: suur
Kolme korra valesti sisestamisega makk tunniks lukku ei lähe. Band nuppu all hoides laseb piiramatult sisestada. Kas võib nii olla, et see lihtsalt "salaja" lukus - et sisesta mida tahad, tunni aja jooksul ei avane ka õige koodiga?

Oligi niimoodi lukus et ka õige koodiga ei avanenud (BAND nuppu all hoides viskas kirja Code In ette küll, kuid õiget koodi ei söönud). Ootasin süüde sees tunnikese. Makk oli sisse lülitatud ja displeil kiri "----" ees. Pärast tunnist ootamit viskas automaatselt kirja "Code In" ette ning oh imet - makk hakkas jälle viikingist saadud koodiga tööle.
Muuseas, Viikingid raha ei küsinud kuna nende antud koodi makk tol momendil ei söönud.
weedman87
Postitusi: 73
Liitunud: R Veebr 24, 2006 16:20
Asukoht:
Auto:

#14

mul juhtus oma saabiga sama jama et makk läks lukku
kadakteel seal kus on hummeri esindus , samas majas all keldris on üks onu kes võtab koodi maha ja paneb uue koodi, hind on olenevalt makist300-500, minge uurige
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#15

Algselt postitas: weedman87
mul juhtus oma saabiga sama jama et makk läks lukku
kadakteel seal kus on hummeri esindus , samas majas all keldris on üks onu kes võtab koodi maha ja paneb uue koodi, hind on olenevalt makist300-500, minge uurige

See on rohkem siuke varastatud maki teema. VM küsis 100 krooni koodi hankimise eest (eeldusel et tegu orig. makiga). Maki pealt vaadati selle kood ka igaks juhuks järgi.

EDIT: Kõlas vist natuke liiga räigelt. Tegelikult siiski mitte alati varastatud maki teema... Oletame, et ostad auto, millel pole enam tehasestereot, aga on mingi koodiga makk, mille koodi pole (üle)eelmine omanik viitsinud kaasa panna...
weedman87
Postitusi: 73
Liitunud: R Veebr 24, 2006 16:20
Asukoht:
Auto:

#16

selge vabandan.
mul ei olnud originaal makk, mul oli mingi sahtliga clarion, just eile vahetasin selle pioneeri vastu ära
aga mul üks küsimus et kas saab 9000 cd tagumised kõlarid ongi väga head kvaliteediga või on mul sela midagi muud, sest minu omad mängivad mega hästi, jällegi vabandan kui küsimus on vales kohas olen siin foorumis alles uus
IFF
Saabiklubi liige
Postitusi: 2237
Liitunud: K Mai 11, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#17

Algselt postitas: weedman87
selge vabandan.
mul ei olnud originaal makk, mul oli mingi sahtliga clarion, just eile vahetasin selle pioneeri vastu ära
aga mul üks küsimus et kas saab 9000 cd tagumised kõlarid ongi väga head kvaliteediga või on mul sela midagi muud, sest minu omad mängivad mega hästi, jällegi vabandan kui küsimus on vales kohas olen siin foorumis alles uus

Täpselt nii ongi 9000 on taga suht mõistlik kõlari set. 4 kõlli peaks olema 2 ovaali ning 2 väiksemat. Ees on see mis tahab tweakimist saada. ;)
Iga ratas veab and then some!
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#18

Algselt postitas: IFF
Algselt postitas: weedman87
selge vabandan.
mul ei olnud originaal makk, mul oli mingi sahtliga clarion, just eile vahetasin selle pioneeri vastu ära
aga mul üks küsimus et kas saab 9000 cd tagumised kõlarid ongi väga head kvaliteediga või on mul sela midagi muud, sest minu omad mängivad mega hästi, jällegi vabandan kui küsimus on vales kohas olen siin foorumis alles uus

Täpselt nii ongi 9000 on taga suht mõistlik kõlari set. 4 kõlli peaks olema 2 ovaali ning 2 väiksemat. Ees on see mis tahab tweakimist saada. ;)

Tagumised tuleks nii-ehknii lendama õpetada,on nad siis head,või veelheamad,või siis fader`ga tummaks teha,kui muusikat KUULATA tahad.
Vasta