Saab 9-5 Aero, 2000, mm17 (MÜÜDUD!)

mm17
Postitusi: 366
Liitunud: P Aug 12, 2007 23:06
Asukoht:
Auto:

#26

ohoh :conf:
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7623
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#27

uurisin, et see auto müügis.
müüa kõik kenasti kohe vigadest rääkima ja et auto ei astu edasi nagu aerole kohane ja turbo rõhk ei lähe ülesse....

ma kohe soovitama, et mine sinna või tänna meeste juurde ja tema vastu, et siin ja seal ja 3 ja 4 koha peal käidud ja ikka EI MIDAGI. :red::red:
lõpeks veel vigingus kat ka ära vahetatud, et just selles kurinahk pidi see viga olema aga ei miskit.

aga milles siis viga on? no ma ikka arvasin, et mingi 9-5 saab ära tohterdatud aga et ta niisugune purakas on, siis...

mida arvata?
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
Eleri
Postitusi: 1106
Liitunud: R Sept 29, 2006 10:02
Asukoht:
Auto:

#28

Ivomets: Seda mida, sa ka ise esimesel lk oled postitanud, paremaks ei ole ilmselt läinud midagi. Halb aura.
Ma pole dollar, et kõigile meeldida.
rudolf
Postitusi: 56
Liitunud: T Mär 04, 2008 21:06
Asukoht:
Auto:

#29

Algselt postitas: ivomets
uurisin, et see auto müügis.

lõpeks veel vigingus kat ka ära vahetatud

see nüüd küll päris õige väide pole.
mm17
Postitusi: 366
Liitunud: P Aug 12, 2007 23:06
Asukoht:
Auto:

#30

kuna vikingis oldi nii kindlad, et viga on katalüsaatoris, vahetasin selle ise ära, tolku pold sellest midagi.
Rauno
Postitusi: 527
Liitunud: L Apr 26, 2008 14:15
Asukoht:
Auto: Saab 9-5

#31

Eks see saab üks murelaps vist ole.
Mäletad sa palju kaugtulede relee maksis?
mm17
Postitusi: 366
Liitunud: P Aug 12, 2007 23:06
Asukoht:
Auto:

#32

Lõpuks tundub, et masin jälle korras ja turbo rõhk seal kus ta olema peab. Poolteist aastat sõi see asi mu närve ja kaotas igasuguse usu Saabisse kui normaalsesse autosse. Kellel huvi, võib asja kohta lugeda siit. Igaljuhul proovisin sõita ja kiirendada niipalju kui see praeguste teeoludega võimalik on ja turboseier liigub kenast punase alani ning tõmme on mõnus :headbang: Nüüd vaja veel tagarataste kalle ka normaalseks ajada ja siis võib täitsa sõita jälle.
mm17
Postitusi: 366
Liitunud: P Aug 12, 2007 23:06
Asukoht:
Auto:

#33

Aeg jälle aru anda. Tagarattad peaksid nüüd normi piirides kaldu olema ja ehk ei söö enam rehve ka seestpoolt. Käigukastipadi vahetatud, käiguvahetus hoopis vaiksem kohe. Püüdsin ka natuke välimust parandada - toonklaasi abil. Aga saaga jätkub ja on vähemalt koht, kuhu kõik oma vaba raha paigutada.

Ja mis kõige olulisem - uue kapotiembleemi panin ka, kohe teine minek autol.
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#34

Mõni plekidetail tahaks ka tagasipaigutamist;)
mm17
Postitusi: 366
Liitunud: P Aug 12, 2007 23:06
Asukoht:
Auto:

#35

Mitu kuud juba tulen teie poole...
mm17
Postitusi: 366
Liitunud: P Aug 12, 2007 23:06
Asukoht:
Auto:

#36

Nii, puuduolevad plekidetailid taas paigas. Tänu Trionicu teravale kõrvale sai tuvastatud ka roolivõimu pumba saabuma hakkav suremine. Kokkuhoidlik sell nagu ma olen, ostsin "uue" pumba romulast võileivahinna eest ja hoopis teine tera, kapoti alt kostuv hääl on hoopis midagi muud kui varem. Katkine udutuli peaks ka üsna pea terve vastu vahetatud saama. Üks asi veel on, mis häirib selle auto juures...loodan, et see kaob uute rehvide alla panemisega. Kuigi elu on näidanud, et sellel autol vigadele jälile jõudmine ei ole lihtne asi. Enam ei ole selle auto juures vist väga palju asju, mida üldse vahetada võiks. Elame näeme :drive:
mm17
Postitusi: 366
Liitunud: P Aug 12, 2007 23:06
Asukoht:
Auto:

#37

Vahepeal vahetatud mõlemad esirattalaagrid, veereb täitsa ilma ebaloomulike häälteta nüüd. Udutuli ka vahetatud ja samuti esiklaas. Olen uuteks üllatusteks valmis.
mm17
Postitusi: 366
Liitunud: P Aug 12, 2007 23:06
Asukoht:
Auto:

#38

Esistange alumine serv oli ajahamba ja äärekivide poolt päris räsitud olemisega, lasin korda teha ja kogu stange üle värvida, jäi täitsa nagu uus. Auto sõidab nii nagu peab ja otsib uut omanikku!
codera
Postitusi: 43
Liitunud: T Sept 18, 2007 10:31
Asukoht:
Auto:

#39

Algselt postitas: mm17
Esistange alumine serv oli ajahamba ja äärekivide poolt päris räsitud olemisega, lasin korda teha ja kogu stange üle värvida, jäi täitsa nagu uus.

Kus kohas teha lasid ja kui saladus pole, siis mis maksma läks? Endal sama asi juba pikka aega plaanis.
mm17
Postitusi: 366
Liitunud: P Aug 12, 2007 23:06
Asukoht:
Auto:

#40

Netis tuhnides leidsin järgmise teema audiklubi foorumist: Värvitööd

Esistange värvimine koos eeltööga ja lahtivõtmise-kokkupanemisega oli 1500 kr. Väga mõistlik hind mu meelest ja töö tulemusega olen ka väga rahul. Isegi garantiid lubati tehtud tööle 1 a.
mm17
Postitusi: 366
Liitunud: P Aug 12, 2007 23:06
Asukoht:
Auto:

#41

Selle teema võib ka vist lõppenuks lugeda. Ei uskunudki, et autost nii kahju võib hakata, oli teine nagu pereliige kohe :) Edu uuele omanikule :beer:
Vasta