Saab 9-5 Aero 2003

Soovid osta aga vajad nõuannet... Aita sõbral SAAB'i osta.
Vasta
Jyrva
Postitusi: 12
Liitunud: R Juun 07, 2013 0:13
Asukoht:
Auto:

#1

Tere,
Olen noor ja väga roheline siin keskonnas ja ka Saab'ide alal.
Jutt selline, et on tekkinud soov endale 9-5 Aero igapäevaseks liikumiseks hankida ja jäi silma üks äkki isegi kahtlaselt odav isend auto24.
http://www.auto24.ee/1380127
Proovisin küll siin teemasid läbi lapata, et äkki on kusagil sellest masinast ka midagi juttu aga ei hakanud silma.
Mida teie kui vanad saabi gurud oskate öelda selle masina kohta, pean just silmas, et kas on naiivne loota sellise raha eest saada "korralikku" masinat.
Kasutaja avatar
tõh
Postitusi: 778
Liitunud: E Mär 26, 2007 0:02
Asukoht:
Auto: Saabitu

#2

Kahtlaselt odav on küll ja kuulutuses 0 infot tehnilise seisu kohta.
Õnneks on Tallinn Saabispetse täis, kes põhjaliku ostueelse ülevaatuse teevad. ;) Ilma ei julgeks vist ühtki Saabi osta...
Jyrva
Postitusi: 12
Liitunud: R Juun 07, 2013 0:13
Asukoht:
Auto:

#3

Seda minagi, et kui miski tundub liiga hea, et olla tõsi siis see tavaliselt ei olegi aga vahel võiks ju ka vedada. Igatahes, saatsin müüale ka kirja ja küsisin vähe lisainfot.
Loomulikult olen ma arvestanud sellega, et välja minekuid kasutatud auto ostuga kaasnevad aga teist auto hinda juurde maksta küll ei tahaks.
Kasutaja avatar
KorK
Postitusi: 792
Liitunud: L Dets 05, 2009 12:02
Asukoht:
Auto:

#4

Üldjuhul peab reegel paika, et odav Saab ei ole korras- vaevalt, et see masingi on. Juba pikemat aega müügis, seega ei ole tegemist ka kiirmüügi hinnaga. Ilmselt sa pead umbes 1000-2000 eurot sinna autosse sisse panema, et korda saada seda. Aga puhtalt isiklikult arvan seda omast kogemusest ja see ei pruugi selle auto kohta käia.
Regular Saab Guy
iisak
Postitusi: 6280
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#5

No aga lepi müüjaga kokku ja too meile.
Vaatame üle ja teeme kalkulatsioonid.
Teinekord ei pruugigi auto halb olla-lihtsalt inimestel tekivad rahamured või muutuvad prioriteedid :wise:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
Jyrva
Postitusi: 12
Liitunud: R Juun 07, 2013 0:13
Asukoht:
Auto:

#6

Helistasin müüale ja sain natukene targemaks. Kuna müüa oli vene keelne ja minu venekeel on alla igasuguse arvestuse siis nii palju saime räägitud, et turbo pidi olema korras ja läbisõittu 320 000.
Lisaks ütles, et ära tuleb vahetada mingi hüdro....
Nüüd teen ennast küll vist lolliks aga mis iganes see sõnalõpp küll olla võiks, siis kui suur ja kallis selle hüdro... vahetus maksta võiks?
ivark
Postitusi: 777
Liitunud: N Juul 02, 2009 12:31
Asukoht:
Auto:

#7

Hüdrotõukurid ilmselt...igatahes mine aga lase üle kontrollida, siis on süda rahul. Masin ise seda väärt ju. Eks vahel need müüjad mõtlevad vee sogamiseks igasugu lihtsamad vead välja ja pärast selgub, et lisaks sellele oli veel 10 asja tuksis.
Jyrva
Postitusi: 12
Liitunud: R Juun 07, 2013 0:13
Asukoht:
Auto:

#8

Võibolla küll olid tõukurid.
Aga pean ikka paar Aerot veel välja vaatama ja eesti poole liikuma. Ei hakka ehku pärast ühe auto pärast üle sõitma.
Kasutaja avatar
skyline
Postitusi: 1055
Liitunud: T Mai 19, 2009 12:12
Asukoht: Tartu
Auto: Kia ProCeed GT/ oli Saab 9-3 Aero

#9

Ehku peale pakkudes võib see hüdro vabalt olla ka automaatkasti hüdromuhv ehk turbiin. Kulunud hüdromuhvi peamiseks tunnuseks on käigukasti D asendis paigal seistes tuntav vibratsioon autos.
Vajadusel aitan Tartus-Tõrvandis igat marki autode veakoodide lugemisel (OP-com, Delphi, Autocom,Autel Maxiscan seadmed)
deepman
Postitusi: 1
Liitunud: N Juun 06, 2013 18:44
Asukoht:
Auto:

#10

Endalegi pakkus antud isend huvi natuke, Oleks manuaal, siis pakuks veel rohkem. Piiranguid peal olla ei tohiks numbri järgi vähemalt. Omanik vist mingitpoodi autoärikas kuna telefoninumbri järgi googeldades tuleb päris mitu automüügikuulutust välja sama numbriga.
Jyrva
Postitusi: 12
Liitunud: R Juun 07, 2013 0:13
Asukoht:
Auto:

#11

Omanik vist mingitpoodi autoärikas kuna telefoninumbri järgi googeldades tuleb päris mitu automüügikuulutust välja sama numbriga.
Proovisin paar korda ise selle omanikuga suhelda ja lasin ka sõbral helistada kes vene keeles vähe pädevam aga suhtumine on sellel omanikul alla igasuguse arvestuse.
Kõne sisu oli a la selline, et jah müün, 500 läheb remont ja mul on kiire ja visatakse toru ära ja nii kolmel korral.
Ei jätnus igatahes head muljet ja olen enda jaoks selle masina mõtte maha matnud.
Ehk kellegil teisel on rohkem õnne.
Vasta