1998.a SAAB 9-5le püsikiirusehoidja

Vasta
jevgeniEST
Postitusi: 17
Liitunud: T Jaan 07, 2014 20:10
Asukoht:
Auto:

#1

Lugesin paljudest foorumitest, et igal 9-5 on olemas püsikiirusehoidja ning juhul kui ei ole selle sisselülitamisnuppu lihtsalt tuleb vahetada suunatulede lüliti. Seda ma tegin..... Kui lülitan seda sisse, siis põleb armatuuril cruise, kuid kiiruse süsteem ei hoia. Tahaksin teada saada, milles võib probleem olla. Auto--- SAAB 9-5 1998.a 2.0t manuaal
Aitäh teie vastuste eest
oswald
Postitusi: 376
Liitunud: L Veebr 28, 2009 12:28
Asukoht:
Auto: 9-5 1.9tid 2007 ATM

#2

pedaalide all peaks ka lülitid olema? Kui on, siis üle vaadata. Kui ei ole, siis lisada.
Kasutaja avatar
skyline
Postitusi: 1053
Liitunud: T Mai 19, 2009 12:12
Asukoht: Tartu
Auto: Kia ProCeed GT/ oli Saab 9-3 Aero

#3

Tech2 abil tuleb ehk auto ajule ka tutvustada,et selline uus lisa juures?
Vajadusel aitan Tartus-Tõrvandis igat marki autode veakoodide lugemisel (OP-com, Delphi, Autocom,Autel Maxiscan seadmed)
Kasutaja avatar
Pootsman
Postitusi: 1099
Liitunud: T Juun 05, 2007 19:00
Asukoht:
Auto:

#4

Kas püsikiiruse kang ise ikka korras muidu? Keegi kuskil müügi teemas mainis et kui roolilint katki ei toimi ka püsikas.
Mingit eraldi aktiveerimist vaja kindlasti ei ole.
roosileht87
Postitusi: 18
Liitunud: R Sept 16, 2011 19:38
Asukoht:
Auto:

#5

Ei tea kas sellest abi .Aga minul 1997 a saab 9-5. sellel läheb püsikiiruse hoidja niimoodi sisse ,et suunatulede lülitil on varre peal niiöelda libisev lüliti.Vajutan seda ja armatuuris hakkab põlema :cruise: tuli .kuid veel ei ole püsi kiiruse hoidjat peal .Selleks pean veel suunatulede kangi otsas olevat nuppu vajutama .Ja ongi kiirus paigas .Jutt segane aga loodan ,et ikka aitab midagi.
jevgeniEST
Postitusi: 17
Liitunud: T Jaan 07, 2014 20:10
Asukoht:
Auto:

#6

pedaalide all lüliteid ei olnud, paigaldasin ning loodasin, et see aitab, kuid kahjuks püsikiirusehoidja ikkagi ei tööta
Kasutaja avatar
Pootsman
Postitusi: 1099
Liitunud: T Juun 05, 2007 19:00
Asukoht:
Auto:

#7

daags-
Sel juhul küsin kohe omaniku eest:
Kas püsikas vaid kangi vahetus või pedaali lülitid ka vaja lisada sellel mudelil?

9-5 PUHUL VAID KANGI VAHETUS, EI MIDAGI ENAMAT.
jevgeniEST
Postitusi: 17
Liitunud: T Jaan 07, 2014 20:10
Asukoht:
Auto:

#8

Probleem on lahendatud... Tagumised udu- ja tagurdustuled ei töötanud, sest juhtmestik katkes. Parandasin seda ära ning olin väga üllastunud, sest püsikiirusehoidja hakkas töötama.
Vasta