Autoks siis 2001 aasta 9-5 AERO, paar nädalat tagasi hakkas parema esiratta juurest kostuma metallset heli, nagu piduriketas käiks vastu tema taga olevat plekki. Kuna siis see heli oli suhteliselt vaikne, ja vahepeal kadus ära, ei teinud enam välja sellest. Kui hääl uuesti kuuldavaks/häirivaks muutus, otsustasin pidurikettad ära vahetada, kuna esimesed olid natuke kõverad, ja arvasin, et just kõver ketas just vastu plekki hõõrdes sellist lärmi teeb.
Nüüdseks on kettad vahetatud, vahetamise ajal oli ketta taga oleval plekil küll väike hõõrdumis jälg. Painutasime pleki eemale, ja sain rahus sõita 100km. Nüüd on siis heli jälle tagasi, ja kõvemini kui kunagi varem, heli tekib ainult:
1. Vaikse hooga(50km/h ja vaiksemalt) sõites, ja/ning vasakule keerates.
2. Pidurdades.
Paremale keeramise ja kiirendamise ajal sellist heli ei teki. Kas on võimalik, et ketta taga olev plekk on uuesti ära paindunud(mida ma eriti ei usu, kuna tuttuus ketas on all, ja ei tohiks vastu käia). Või on seal veel osasid, mis võivad sellist heli tekitada.