Sõiduvõimetu SAAB Rootsist?

Soovid osta aga vajad nõuannet... Aita sõbral SAAB'i osta.
Vasta
vp
Postitusi: 45
Liitunud: R Mär 18, 2005 18:07
Asukoht:
Auto:

#1

Plaan tuua läitulevikus Rootsist üks vana hetkel absoluutselt sõiduvõimetu Saab. Auto asub ca 300 km Stockholmist.

Puudub kogemus, kuidas oleks kõige mõistlikum korraldada logistikat.

Ainus variant tundub hetkel minna ise auto ja haagisega järele. Äkki on veel usaldusväärseid (ja soodsaid) variante, kuidas saaks auto Eestisse transportida?

Suured tänud kõigile, kel häid vihjeid!
Kasutaja avatar
djk
Postitusi: 187
Liitunud: R Dets 03, 2004 14:03
Asukoht:
Auto:

#2

küsi nende tüüpide käest et kui palju maksab selle romu puksiirimine laevale. sa ise ei pea kohale minema, sadamas sõidad treilaga oma auto vastu ja asi korras. Nad ise sebivad sul seal ostu-müügi lepingu korda. See oleks nagu tavaline kaubavedu. Piiri võid autoga ükskõik kui palju sadamas ületada oma autoga. Räägid Tallinnkiga asja kokku ja kõik bueno.
Näiteks välismaalased kes kindlustuse laksu panevad eestis ei oota ka ära kui nende auto laevale jõuab, selle eest hoolitseb puksiirfirma.
vp
Postitusi: 45
Liitunud: R Mär 18, 2005 18:07
Asukoht:
Auto:

#3

tänud soovituse eest, aga see variant langes ära, nii, et tuli ikka endal auto ja käruga ära käia. nüüd on see igatahes tehtud ja üks vanake ( ikka päris pensionär) eestis rohkem:beer:

selle teema võib nüüd lukku panna
Kasutaja avatar
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14417
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#4

Vaadates su "Auto" kirjeid hakkab nii mõnegi mehe ila ilmselt tilkuma..:)

Õnne laheda ostu puhul.. :beer: Tutvusta oma ostu ikka..:) paar pilti ja plaanid jms..:)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
vp
Postitusi: 45
Liitunud: R Mär 18, 2005 18:07
Asukoht:
Auto:

#5

piltidega läheb paar päeva aega. kui nendega ühele poole saan, siis tekib "autode" rubriiki uus teema:head:
Vasta