Saab 9-5 Aero Tartus

Soovid osta aga vajad nõuannet... Aita sõbral SAAB'i osta.
Vasta
fisher
Postitusi: 1
Liitunud: N Mär 15, 2007 19:06
Asukoht:
Auto:

#1

Tere.

Sooviks saada infot Tartus Vahi autoaias müügis oleva Saab 9-5 kohta. Et kas keegi on käinud vaatamas-katsumas. On tekkinud tõsine huvi endale soetada Saab. Kõik info teretulnud

http://www.vahiautoaed.ee/used/detail.p ... e0326105l6


Tänud..
snowguy
Postitusi: 409
Liitunud: N Jaan 04, 2007 12:43
Asukoht:
Auto:

#2

kas ise oled tartu inimene?

või kaugema kandi tüüp....
märkas hiljuti taufautos või anne autoaias ka saabe...mida varem pole seal müügil nähtud...ehk uurid noid ka:head:
Kasutaja avatar
Bonovox
Postitusi: 49
Liitunud: E Okt 09, 2006 20:02
Asukoht:
Auto:

#3

Käisin seda autot eile vaatamas,

Päris kena auto on, istmed pole eriti kulunud ja rool ka mitte, Aga tagaistmel oli väike kriips sees ma nägin.

Väljast oli ka ilus aga 1 mölk oli kuskil, ei mäleta kus.

auto on tükk aega seisnud ni et pidurikettastel on rooste peal aga se kulum ju ära kui söitma hakkatakse.

Mootorit pole käima pannud kuna ma naguni seda autot ostma ei hakka.

Viimane hooldus oli eelmise aasta löppus kunagi, mulle jäi seline mulje et ei ole tagasi keritud.

Ei oska midagi rohkem praegu öelda aga küsi kui midagi erilist teada tahad siis vöin vaatama minna, olen seal kandis üsna tihti.
Kasutaja avatar
9-5
Postitusi: 9
Liitunud: N Veebr 15, 2007 16:15
Asukoht:
Auto:

#4

no kui see kõik tõsi on ,mis kirjas siis oleks ju igati mõistlik ost. 2000 a ja nii väike läbisõit. Lisad kõik vajalikud olemas jne.
Ostsin ise saksast hiljuti 9-5 2000.a, läbisõidu juures 140 tuh olen ikka 25k sisse ladunud, et kõik korda saada.
epsum
Postitusi: 697
Liitunud: P Sept 05, 2004 15:56
Asukoht:
Auto:

#5

Üldiselt vahi autoaed ei tegele saasta müügiga - toovad neid ise ja omanikud ka suhtkoht mõistlikud isikud. Ise sealt endale ühe hankinud ja rahul ja ka sõber sealt ühe ostnud ja siiani rahul.
Black
Postitusi: 254
Liitunud: N Okt 19, 2006 17:36
Asukoht:
Auto:

#6

Olen ka kuulnud, et toovad päris korralikke eksemplare.
Vasta