Kuidas kontrollida auto ajalugu

Soovid osta aga vajad nõuannet... Aita sõbral SAAB'i osta.
Vasta
pal
Postitusi: 17
Liitunud: T Mai 01, 2007 13:49
Asukoht:
Auto:

#1

Tere,
Auto on Rootsist toodud ja küsimus on selline, et kuidas on kõige lihtsam ja kindlam viis kontrollida sealset ajalugu (hooldusraamatu autentsust, kas on olnud avariid jne).

Panen ühe silma jäänud saabi lingi ka
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

offtopic: krt, millegi pärast ei saa linki tööle?!
dohman
Postitusi: 153
Liitunud: N Apr 26, 2007 17:41
Asukoht:
Auto:

#2

selle auto puhul soovitatav kindlasti tähelepanelikult ajalugu uurida. Vaata ,vist peaks VM-s ka märk maas olema:eureka:
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#3

Pool aastat tagasi väideti Auto24 foorumis, et tegu endise taksoga; isiklik kokkupuue puutub, kuid tasuks kindlasti kriitiliselt üle vaadata masin ning mõnes Saabi hoolduses kontrollida läbisõidu õigsust.

terv, teager
Kasutaja avatar
heikiw
Postitusi: 672
Liitunud: N Dets 07, 2006 23:53
Asukoht:
Auto:

#4

Takso läbisõit on 100 000-200 000 km aastas Rootsis.
pal
Postitusi: 17
Liitunud: T Mai 01, 2007 13:49
Asukoht:
Auto:

#5

antud auto oli rohkem näiteks toodud - paberil kõik vink-vonks aga kuidas tegelikult?!
Kui nüüd ikkagi rääkida nendest tausta uurimise võimalustest - kas rootsis on midagi lkf-i sarnast, kas hooldusraamatut täitnud hooldusesse helistamine on tulemuslik? võibolla mõni muu variant? Äkki saab kuidagi eesti esindus abiks olla?
Ühesõnaga - soovin korraliku saabi ja mõned firmad toovad neid rootsist. Tahaksin kaupa ikka kontrollida ka.;)

Ps. Ise pole rootsis valget taksot näinud:red:
dohman
Postitusi: 153
Liitunud: N Apr 26, 2007 17:41
Asukoht:
Auto:

#6

eks pead siis uuesti Rootsi tripi ettevõtma:eureka:
Mitte et ma paha pärast. tegu siiski endise taksoga, vms. odonäit keritud:gun:
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#7

Ostuabi alafoorumi kõige esimene teema on Auto ostmine interneti kaudu. Seal päris palju infot ka rootsist auto ostmise kohta. Kui see läbi loetud, siis vaevalt sa siit rohkem vastuseid saad.
Kasutaja avatar
heikiw
Postitusi: 672
Liitunud: N Dets 07, 2006 23:53
Asukoht:
Auto:

#8

http://www.aeroport.ee/index.htm
on siiamaani kiidusõnu pälvinud ja usaldatav firma.
dohman
Postitusi: 153
Liitunud: N Apr 26, 2007 17:41
Asukoht:
Auto:

#9

Aeroport on kindlasti usaldatav ettevõte, aga teema all olevad autot ei müü ju aeroport:facts:
Helix
Postitusi: 87
Liitunud: L Okt 28, 2006 19:42
Asukoht:
Auto:

#10

Kui sooviks omandada korralik Saab ja seda Rootsist, siis tasub ise valima/ostma sõita. Igasugune tellimine piltide/jutu järgi on nii ehk naa põrsa kotis ostmine. Kui ise Rootsi järgi lähed, siis rahas võidad niikuinii.

Kui rääkida tausta kontrollimisest, siis rootslane reeglina ei teagi mis asi see kerimine selline on, heaolu ühiskond. Stockholmis on kontingent tõmmusid ülesostjaid, kes on pättide võtted selgeks saanud, seega neid tasuks siiski vältida, aga kui paarsada kilti Stockist eemale sõita, siis on kaup 99% aus.
Vasta