Kõik sai alguse sellest kui 2,5a mitte kordagi mind teepeale jätnud masin jäi sütiste teel seisma tühikäigul käies niiet pöörded hüppasid nulli ja 600 vahel nii 5 sekundit kuniks asi välja suri ja enam käima ei saand. Sai Saabianti juures siis uue kütusepumba komplekti ja kõik nüüd jälle töötab kuid aegajalt (siiani 3 korda vist olnud) on juhtunud, et ikka esimesel korral käima ei saa


o:o
Olen märganud, et seda mõjutab see kas auto parkinud horisontaalis või mingis suunas kaldu. Mis probleem seal võib olla, et vahest justkui ei saaks paagist kütet kätte? Kütet on täiesti piisavalt üle 20 liitri paagis.
Kuna praegu puhke aeg siis lihtsalt ehk saab foorumist eelinfot mida see võiks endast kujutada. Kui sellised turtsumised jätkuvad peab jälle remonti vast minema

Igatahes eriti meeldiv pole kui niimoodi vastu turtsub

ajab hirmu nahka

:mad: Aga mingi 95% käivitustest olnud probleemivabad peale pumba vahetust.Ja sõites pole ka of course ära surnud veel muidugi. Ainult käivitusega jama olnud.