Saab 9-3 Turbo X SC, 2008, schlaam

Vasta
schlaam
Postitusi: 119
Liitunud: P Juun 12, 2005 3:50
Asukoht:
Auto:

#1

E Nov 24, 2014 22:12

Mõtlesin, et panen järgmise Turbo X-i ka foorumisse kirja ära.
Lugu ise selline, et kuna tonnine vajas järjekordset suuremat investeeringut ja sündis ka väike tütar, siis tekkis soov natuke värskema masina järgi, kus veidi ka ruumi.
Kaalusin pikalt uue 9-5, tavavarustuses 9-3 SC ja selle Turbo X vahel. Lõpuks sai võitu ratsionaalne mõtlemine, nagu alati.
Praeguseks olen sõitnud veidi üle kuu aja ja 2000 km. Olen kaifinud igat sõidetud meetrit.
Kütust võtab veidi rohkem, kui tonnine, aga sellega olin arvestanud. Sportlik vedrustus ei ole üldse midagi hullu ka auklikel tänavatel - eriti nüüd kui pehmemad talvekummid all. Vist ainuke asi, mis natuke häirib on automaatkäigukast, mis võiks olla veidi intelligentsem, aga samas mugavus ka maksab midagi.
Teinud veel ei ole suurt midagi.. pesus, vahatamises ja nahahoolduses käisin ja panin tavaraadio asemele Hiina aftermarket Androidi navi. Tänud Trionicule, kes auto enne ostu üle vaatas. Ilmselt esimese ostujärgse kontrolli teen lähiajal huvi pärast Vikingus.
Tonnine läks praeguseks garaaži - loodan, et kunagi läheb elu rahulikuks ja saan ka temaga tegelda.

Mõned telefonipildid:
Pilt
Pilt

Mannetute talvevelgedega pilt ka
Pilt
mart284
Iks-mees
Postitusi: 2179
Liitunud: L Aug 11, 2007 20:53
Asukoht: Harku
Auto: Saab

#2

T Nov 25, 2014 6:28

palju õnne!

nüüdseks siis viiest kolm klubis olemas:)
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7438
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#3

T Nov 25, 2014 7:48

Vaata aga vaata mille see saabihaigus maha murdis?!
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7089
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#4

T Nov 25, 2014 10:48

Oli väga korralik isend ülevaadates.
schlaam
Postitusi: 119
Liitunud: P Juun 12, 2005 3:50
Asukoht:
Auto:

#5

L Juul 04, 2015 20:56

Ilmselgelt eriline päevikupidaja ma ei ole.. mingil hetkel sai tehtud 150k hooldus Vikingus, kus midagi erilist peale õlivahetuse jne ei tehtud.
Veidi pinda käib see, et pimedal ajal lähituledega sõites vastutulijad vilgutavad, ei aidanud ka noname pirnide Osramite vastu vahetamine. Ei tea kas selle üle-eelmise omaniku esiotsa matsu järgselt miskit paigast ära.. lisaks ka paremast esimesest tulepesurist lekib pidevalt aknapesuvedelikku.. peaks uurima kas remondi teinud Amserv on nõus garantii korras asjad üle vaatama.
Muus osas kõik tip-top ja olen väga rahul. Mõistlik pereauto :)

Kuusankoskis Citymarketi parklas oli au parkida sellise iluduse kõrval:





Lisatud failid
mart284
Iks-mees
Postitusi: 2179
Liitunud: L Aug 11, 2007 20:53
Asukoht: Harku
Auto: Saab

#6

L Juul 04, 2015 23:49

Peab korra kolm iksi ühele pildile ka mahutama:)
Vasta